VÍTĚZOVÉ STAVBY S VŮNÍ DŘEVA 2017 SE PŘEDSTAVUJÍ (5)

Novinka je ze dne: 18. červen 2018

Tento rok probíhá 6. ročník studentské soutěže Stavby s vůní dřeva a naší soutěží tak prošly už desítky studentů. My jsme pro vás jednoho z nich vyzpovídali. Zajímalo nás, čemu se nyní profesně věnuje, co mu soutěž přinesla a jak na ni vzpomíná.

Otázky nám zodpověděl Radim Kučera, který v roce 2014 obsadil 2. místo v naší soutěži.

22

Kde nyní pracujete, čemu se profesně věnujete?

Pracuji ve vlastní projekční kanceláři a dále se věnuji vývoji aplikací cementovláknitých desek v dřevostavbách ve spolupráci s ústavem pozemního stavitelství na fakultě stavební na VUT a s výrobcem Cemvin.

Co se Vám vybaví, když si vzpomenete na soutěž Stavby s vůní dřeva?

Jako první se mi vybaví slovo – příležitost.

Co Vám účast v soutěži přinesla?

Především asi to, že jsem svou diplomovou práci dokázal využít nejenom k dosažení diplomu, ale i k získání spousty nových profesních kontaktů, přátel a informací z oboru. V neposlední řadě také pocit zadostiučinění z energie, kterou jsem do své práce vložil.

Co byste poradil/vzkázal studentům, kteří přemýšlí, zda se do soutěže přihlásit?

Nebuď lenoch! Práci máš hotovou, jen si pořádně přečti zadání soutěže a pošli ji.

Chcete i vy nakopnout svou kariéru? V šuplíku vám leží návrh dřevěné stavby nebo konstrukce? Zkuste ji přihlásit! Uzávěrka přihlášek do 6. ročníku soutěže Stavby s vůní dřeva je 30. června 2018. 

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací