Výstava studentských dřevěných staveb bude pokračovat

Novinka je ze dne: 16. červenec 2020

Výstava studentských dřevěných staveb bude pokračovat

Studentská soutěž Stavby s vůní dřeva představila na závěr minulého ročníku horkou novinku: Putovní výstavu 38 plakátů s návrhy dřevěných staveb, které soutěžily v naší soutěži. Inspirativní nápady dokreslují krásné smrkové rámy, které vyrobil náš šikovný kolega Radan. Radost pohledět!pv ssvd promo 3

Tuto dřevem provoněnou výstavu si mohli během školního roku prohlédnout brněnští studenti na Fakultě stavební VUT a na Lesnicko-dřevařské fakultě Mendelu. V Praze pak byla k vidění na Fakultě stavební ČVUT a na veletrhu FOR WOOD 2020. Výstava putovala Českou republikou díky podpoře společností KRONOSPAN CR, spol. s r.o. a STORA ENSO ČR. Děkujeme.

Jelikož se vám výstava líbila, plánujeme vystavovat i letošních 43 dřevěných staveb, které jsou přihlášeny do 8. ročníku naší studentské soutěže. Nevíme však, do jaké míry to bude letos možné. Vše záleží na tom, zdali se budou konat akce pro veřejnost a školy budou otevřené. Plánujeme tedy v kratším horizontu.

Už teď vám ale můžeme prozradit, že první zastávka naší studentské výstavy bude veletrh FOR ARCH 2020 v září v Praze. Přijdete se podívat?

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací