Studenti si dozvědí, jak uspět ve studentských soutěžích a uplatnit se v praxi

Novinka je ze dne: 10. listopad 2015

Studenti si dozvědí, jak uspět ve studentských soutěžích a uplatnit se v praxi

Nadace dřevo pro život připravila pro studenty odborných vysokých škol po celé ČR sérii interaktivních seminářů nazvaných "Jak uspět ve studentských soutěžích a uplatnit se v praxi". Cílem projektu je ukázat vysokoškolákům, kdy, kde a jak prezentovat své zkušenosti a práci tak, aby se dokázali prosadit na pracovním trhu. Dozvědí se například, jak efektivně zpracovat soutěžní dílo a zvýšit tak své šance na výhru. 

V listopadu se projekt přesune do Prahy, kde na konci měsíce proběhnou hned dva semináře.

První seminář proběhne 24. 11. 2015 na Fakultě lesnické a dřevařské ČZU v Praze od 9:00 do 11:00 v místnosti Z 239 v budově Mezifakultního centra enviromentálních věd. Semináře se zúčastní děkan Fakulty lesnické a dřevařské ČZU prof. Ing. Marek Turčáni, PhD. a také generální ředitel Vojenských lesů a statků ČR, s.p.

Druhý seminář se bude konat na Fakultě stavební ČVUT v Praze dne 25. 11. 2015 od 13:00 v místnosti C 217. Studenti se mohou těšit na tipy a triky od pořadatelů studentské soutěže Stavby s vůní dřeva, a to včetně předsedy odborné poroty této soutěže náměstka ministra obchodu a průmyslu Ing. Jiřího Koliby. O své zkušenosti se podělí také úspěšná studentka z Fakulty stavební, Ing. arch. Sandra Schwarzová. 

 

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací