Kariéra s vůní dřeva

Kariéra s vůní dřeva je kavárnou vašich pracovních příležitostí.

Tento projekt propojuje svět dřevařských a lesnických firem se světem studentů a absolventů. Tyto dva světy se navzájem potřebují, ale často se míjejí, protože o sobě nemají ty správné informace ve správnou chvíli.

Naším cílem je vytvářet příjemné a přátelské prostředí, kde se mohou tyto dva světy v klidu a příjemně potkat. Stejně jako by se setkali nad šálkem dobré kávy. Tato myšlenka se odráží i v logu projektu, které symbolizuje místo vhodné pro setkávání a navazování nových pracovních vztahů.

Tento projekt je určen exkluzivně pro studenty účastnící se soutěže Stavby s vůní dřeva a firmy z osvětové kampaně Dřevo je cesta.

Pokud v těchto projektech nejste zapojeni, můžete napsat vedoucí projektu Ing. Elišce Morcinkové na e.morcinkova@drevoprozivot.cz, která vám poradí, jak můžete dále postupovat.

Více informací na portálu Kariéra s vůní dřeva

Kontakty

Ing. Eliška Morcinková

Novinky k projektu Kariéra s vůní dřeva

Nový pracovní portál pro lesnicko-dřevařský sektor

01. listopad 2018

Nadace dřevo pro život spustila nový pracovní portál pro lesnicko-dřevařský sektor s názvem Kariéra s vůní dřeva – kavárna pracovních možností! Registrujte se už dnes.

Více novinek tohoto projektu

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací