Stavby s vůní dřeva

Záměrem studentské soutěže je motivovat studenty vyšších a vysokých odborných škol, aby ve svých školních pracích využívali dřevo. Soutěž je zároveň propojuje s odborníky z oboru.

Soutěž umožňuje studentům ukázat veřejnosti své návrhy dřevěných staveb a konstrukcí a porovnat své dovednosti získané studiem.
Vítěze soutěže vybírá odborná porota ve dvou kategoriích, a to Návrhy dřevěných konstrukcí a Návrhy moderních dřevostaveb.
Ocenění studenti získají kromě věcných cen také možnost zúčastnit se odborných exkurzí u partnerů soutěže.

 

 

Kontakty

Ing. Lenka Trandová

Novinky k projektu Stavby s vůní dřeva

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (4)

13. leden 2017

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (4) Posledním dílem, které vám podrobněji představíme, je dílo Jitky Zelenkové z Fakulty architektury...

Vítězové SsVD 2016 na školení SEMA CZ

13. leden 2017

Vítězové SsVD 2016 na školení SEMA CZ V prosinci 2016 byli vítězové soutěž Stavby s vůní dřeva pozváni do dřevěného srubu...

Vítězné​ ​stavby​ ​s​ ​vůní​ ​dřeva​ ​se​ ​představují​ ​(3)

13. leden 2017

Dnes se podíváme na dílo Tomáše Papouška z Fakulty stavební ČVUT v Praze, který obsadil 3. místo v naší soutěži. Dílo bylo přihlášeno do kategorie Návrhy moderních dřevostaveb.

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (2)

21. prosinec 2016

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (2) Dnes si představíme soutěžní dílo Elišky Morcinkové z Fakulty stavební VUT v Brně,...

Závěrečná zpráva studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2016

23. listopad 2016

Cílem studentské soutěže je motivovat studenty vyšších a vysokých odborných škol, aby ve svých školních pracích využívali dřevo.

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (1)

22. listopad 2016

Vítězné stavby s vůní dřeva se představují (1) Vítěze soutěže Stavby s vůní dřeva 2016 už známe, jistě vás ale zajímá,...

Studenti dostanou tipy, jak uspět a prosadit se v praxi

15. listopad 2016

Nadace dřevo pro život připravuje pro studenty odborných vysokých škol v ČR sérii poutavých seminářů na téma Kariéra s vůní dřeva, aneb jak uspět ve studentských soutěžích a uplatnit se v praxi.

Vítězové SsVD na exkurzi ve společnosti KRONOSPAN

17. říjen 2016

Ocenění studenti v soutěži Stavby s vůní dřeva 2016 se vydali na dvoudenní exkurzi do společnosti KRONOSPAN CR, spol. s r. o. Ve dnech 13. a 14. 10. 2016 si tak prohlédli celý závod a měli možnost se účastnit také porad na několika úrovních vedení. 

Více novinek tohoto projektu

2017 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt

Tento web vytvořil |

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Beru na vědomí Více informací