Dětský den v Zoo Ostrava

Novinka je ze dne: 16. červen 2017

Dětský den v Zoo Ostrava

V letošním roce vyhrálo titul Dřevěná stavba roku 2017 v kategorii Dětská hřiště – malá dílo s příznačným názvem Broukoviště, které je umístěno v Zoo Ostrava.

Právě do těchto míst zavítala dne 1. června vedoucí kategorie Dřevěná hřiště, Irena Valaškovčáková, aby organizátorce dětského dne, paní Novákové, předala dřevěný diplom a poukaz na 10 000 Kč pro vítěze. Finanční odměnu použila ZOO ke spokojenosti všech zúčastněných právě na organizaci dětského dne.

Již při vstupu do zoologické zahrady na děti čekala jedna z pohádkových postav, která rozdávala každému malému účastníkovi dáreček ve formě dřevěných pastelek, na kterých byl mimo jiné obrázek nadačního koníka, čímž organizátoři přispěli k rozšíření povědomí o Nadaci dřevo pro život. Tým Nadace si velmi takového dárku cení. Dále pak děti získaly omalovánky a něco dobrého k snědku.

Pro děti byla připravena soutěžní stanoviště, která byla rozmístěna po celé zoologické zahradě. Hrací kartička, na které byly čtyři kolonky čekající na podpis, byla klíčem k získání malé odměny z košíku Červené Karkulky.

U vodníka, brouka Pytlíka, a dalších pohádkových postav plnily děti nelehké úkoly. Brouk Pytlík na děti čekal právě u vítězného hřiště Broukoviště, které si tak děti mohly dobře prohlédnout.

V očích dětí se zračila spokojenost a atmosféra celé akce byla velice příjemná a přátelská.

Stanislav Polák, ředitel Nadace dřevo pro život, podotýká, že cílem ankety je ukázat veřejnosti dřevěné stavby ve všech jejich podobách tak, aby si každý mohl vybrat svoje dřevěné hřiště, dům či interiér. „Hlavním posláním Nadace dřevo pro život je podpora obnovitelné suroviny – dřeva. V běžném životě to znamená, že čím víc budeme využívat dřevo, tím více chráníme naše životní prostředí, a to tím nejpřirozenějším způsobem.”

Jsme rádi, že nám organizátoři dětského dne v Zoo Ostrava pomáhají naplňovat cíle ankety a dodávají na váze našemu pracovnímu počínání. Přejeme mnoho spokojených rodičů a smějících se dětí. Mnoho těch, kteří mají rádi dřevo v jakékoliv podobě.

 

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací