Díla soutěžících DSR 2017 objedou celou republiku!

Novinka je ze dne: 08. duben 2017

Díla soutěžících DSR 2017 objedou celou republiku!

U nás není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

V rámci Putovní výstavy Nadace dřevo pro život budou VŠECHNA soutěžní díla ankety Dřevěná stavba roku 2017 prezentována na významných stavebních veletrzích a konferencích. Kde konkrétně to bude, se dozvíte na našem webu, ale tímto výčtem nekončíme!

V roce 2018 přibudou další veletrhy (Dřevostavby v Praze a Infotherma v Ostravě), a navíc aktivně domlouváme další zajímavá místa, kde se Putovní výstavou pochlubíme. Pokud byste i Vy měli nějaký tip, kam bychom mohli Putovní výstavu umístit, neváhejte se o něj s námi podělit!

Na všech veletrzích navíc rozdáváme katalogy Dřevěné stavby roku 2017 (celkově 7 000 kusů) a jako bonus pro Vás máme také volné vstupenky na zmiňované veletrhy. Stačí si o ně napsat na e-mail p.pacakova@drevoprozivot.cz.*

*Nabídka se nevztahuje na konferenci ve Volyni a vyhlášení vítězů studentské soutěže Stavby s vůní dřeva.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací