Kde se dočtete o nejlepších dřevěných stavbách?

Novinka je ze dne: 10. březen 2020

Kde se dočtete o nejlepších dřevěných stavbách?

Dřevěné stavby jsou stále více v módě. Krásně voní, rychle se staví, jsou velmi variabilní a zdravé pro nás i planetu. I proto je Nadace dřevo pro život v rámci ankety Dřevěná stavba roku již 9 let podporuje. Zjistěte, kterých 11 mediálních partnerů to vidí stejně a podporuje s námi dřevěné stavby!

 

České stavby.cz

ČESKÉ STAVBY.CZ – Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Obsah portálu je tvořen unikátními redakčními články, analýzami a informacemi z oblasti bydlení. Poskytujeme vyčerpávající informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením. Oblíbenou součástí serveru je také katalog regionálních řemeslníků a firem.


Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.


Dřevostavitel.cz

Dřevostavitel.cz je největší český server se zaměřením na dřevostavby. Za cíl si klade poskytovat čtenářům objektivní, nezávislé informace a i nadále pomáhat zvyšovat podíl dřevostaveb na českém trhu. Díky kvalitnímu obsahu si za dobu své existence (od roku 2011) vybudoval velkou důvěru svých čtenářů. O tom svědčí i stále rostoucí návštěvnost webu (přes 1,3 milionu čtenářů každý měsíc), díky čemuž se Dřevostavitel zařadil mezi přední česká stavební média.


Dům & zahrada

Dům & zahrada je nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho interiéru a okolí. Časopis usiluje o komplexní a nadčasový přístup k problematice a všímá si všech fází s nimiž se stavebník a majitel domu v průběhu stavby může setkat. Titul slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě, nebo v něm již bydlí. Časopis sleduje dění ve světovém designu a navazuje kontakty s předními světovými architekty a designéry. Jako první na trhu představuje exkluzivní realizace rodinných domů a zahrad.
 

Energeticky soběstačné budovy ESB

Magazín Energeticky soběstačné budovy je prvním českým titulem, tematicky se specializujícím na výstavbu a provoz staveb s nízkou energetickou náročností. Čtvrtletník Energeticky soběstačné budovy je rozesílán jako elektronický interaktivní magazín na e-mailové adresy více než 40 000 odborníků stavebního oboru v České republice – všech členů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT). Archiv všech čísel si mohou čtenáři zdarma stáhnout na webových stránkách www.esb-magazin.cz

 

Konstrukce

Prestižní odborný časopis KONSTRUKCE, který vychází 6x ročně, popisuje nejnovější trendy v tuzemském a zahraničním stavebnictví v širších technicko-ekonomických souvislostech. Periodikum je mediálním partnerem a spoluorganizátorem mnoha významných oborových konferencí. Čtenáři jsou investoři, developeři, architekti, statici, projektanti, stavební firmy, dodavatelé materiálů, technologií či software. Informace o proběhlých, realizovaných nebo plánovaných stavebních investicích jsou podávány v tištěné podobě na www.konstrukce.cz, sociální síti Facebook. Připravuje se též nový Newsletter.
 

Materiály pro stavbu

Odborný časopis Materiály pro stavbu je určen projektantům, technikům stavebních firem, architektům, stavebním inženýrům a všem zájemcům o novinky v oblasti stavebnictví. Přináší informace především o stavebních materiálech a výrobcích a způsobech jejich použití. Upozorňuje na poruchy vzniklé chybnou volbou technologie či nesprávným postupem a navrhuje možnosti jejich nápravy. Internetový portál časopisu www.imaterialy.cz přináší kromě odborných článků i denní zpravodajství z oboru stavebnictví a architektury.
 

Stavebnictví

Časopis Stavebnictví je vysoce odborný recenzovaný měsíčník, určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění ve stavebním oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává Informační centrum ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 33 890 výtisků.

 

Stavebnictvo a Byvanie

Magazín Stavebnictvo a Byvanie nabízí cenné informace stavebníkům a investorům, kteří se zajímají o stavební materiály a technologie, nejnovější trendy a řešení v rámci výstavby. Časopis se jako vůbec první začal zabývat otázkou nízkoenergetického bydlení a v hledání nových trendů a poznatků pokračuje dodnes. Pozornost věnujeme tradičním i alternativním stavebním materiálům, výrobkům, technologiím, novinkám a informacím z důležitých slovenských i zahraničních veletrhů a výstav.
 

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou má povahu inzertně-informační. Je vhodný především pro truhláře a nábytkáře, pro jejich dodavatele, koncové zákazníky, ale také kutily. Naleznete tu 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři...) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci...). Portál uveřejňuje články s různými tématy, provozuje inzerci a spolupracuje s organizátory projektů, veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl. Nabízí zápisy v katalogu firem, prezentaci PR článků, novinky a akce, bannerové kampaně, inzerci, kalendář akcí a v neposlední řadě konzultace dotačních programů.
 

TERRA

Dřevařský odborný magazín Terra přináší přehled informací a novinek především pro dřevozpracující průmysl a lesnictví. Má širokou síť distributorů v České republice a na Slovensku. Tisíce výtisků časopisu rozesíláme zdarma přímo do rukou potencionálních obchodních partnerů. Účastníme se pravidelně významných veletrhů v České republice, na Slovensku, ale také v Německu, Itálii a Polsku. Zveřejnění inzerce nabízíme v časopise i na našich webových stránkách.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací