Která média s námi chrání životní prostředí?

Novinka je ze dne: 30. březen 2017

Která média s námi chrání životní prostředí?


Média, která s námi chrání životní prostředí... aneb mediální partneři ankety Dřevěná stavba roku 2017 se představují!

Anketa Dřevěná stavba roku je čím dál viditelnější a velký podíl na tom mají naši skvělí mediální partneři. Podívejte se, jakých 14 médií s námi chrání životní prostředí tím, že podporují stavby ze dřeva, z našeho obnovitelného stavebního materiálu.

 

České stavby

Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Obsah portálu je tvořen unikátními redakčními články, analýzami a informacemi z oblasti bydlení. Poskytujeme vyčerpávající informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením. Oblíbenou součástí serveru je také katalog regionálních řemeslníků a firem.

http://www.ceskestavby.cz/

 

Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.

http://www.drevmag.com/

 

Dřevostavitel

Dřevostavitel.cz je nezávislý informační portál se zaměřením na dřevostavby. Jeho vznik se datuje od roku 2011 jako reakce na nedostatek nezávislých informací nebo laicky srozumitelných informací o dřevostavbách na českém internetu. Za cíl si klade nejen informovat čtenáře z řad laické i odborné veřejnosti o aktuálních trendech a možnostech, ale také zvyšovat jejich oborovou kvalifikaci. Portál publikuje články s kvalitním obsahem, díky čemuž si vybudoval vysokou důvěru svých čtenářů. O čemž svědčí stále rostoucí návštěvnost portálu a neustále narůstající počet fanoušků na facebookové stránce.

https://www.drevostavitel.cz/

 

Dům & zahrada

Dům & zahrada je nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho interiéru a okolí. Časopis usiluje o komplexní a nadčasový přístup k problematice a všímá si všech fází s nimiž se stavebník a majitel domu v průběhu stavby může setkat. Titul slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí. Časopis sleduje dění ve světovém designu a navazuje kontakty s předními světovými architekty a designéry. Jako první na trhu představuje exkluzivní realizace rodinných domů a zahrad.

http://www.dumazahrada.cz/

 

EARCH | Barevný svět architektury

Předchůdce webového deníku EARCH., E-architekt.cz, byl před 15 lety prvním českým zpravodajským serverem ze světa architektury. Denně publikujeme aktuální nestranné informace ze světa české i světové architektury a designu. Poskytujeme mediální partnerství široké škále akcí, jsme mediálními partnery českých i moravských galerií zaměřujících se na architekturu a design. Píšeme PR články šité na míru našim dlouhodobým partnerům i jednorázovým inzerentům. Naše partnery a inzerenty podporujeme bannerovou reklamou i na sociálních sítích. Podporujeme mladé architekty a designéry, aby byli lépe vidět.

http://www.earch.cz/

 

Ekobyvanie/ekobydlení

Náklady na energetické zabezpečení našeho bydlení nám sahají stále hlouběji do kapes a po dobu životnosti domu dosáhnou na statisíce korun. Publikace přináší informace o nových přístupech, materiálech a technologiích, které mohou snížit energetickou náročnost budov. Cílem časopisu EKObyvanie/EKObydleni je nabídnout informace srozumitelnou a populární formou.

http://www.ekobyvanie.sk/

 

Energeticky soběstačné budovy ESB

Magazín Energeticky soběstačné budovy je prvním českým titulem, tematicky se specializujícím na výstavbu a provoz staveb s nízkou energetickou náročností. Čtvrtletník Energeticky soběstačné budovy, je rozesílán jako elektronický interaktivní magazín na e-mailové adresy více než 40000 odborníků stavebního oboru v České republice = všech členů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, České komory architektů, Centra pasivního domu a České rady pro šetrné budovy. Archiv všech čísel si mohou čtenáři zdarma stáhnout na webových stránkách.

http://www.esb-magazin.cz

 

HOME

Časopis HOME, který vychází jedenáctkrát ročně, se věnuje širokému spektru témat. Dočíst se v něm můžete o nejnovějších trendech z oblasti bydlení, designu a nechybí ani užitečné informace a rady, týkající se samotné stavby. Pokud plánujete nové bydlení, nebo jen hledáte inspiraci, nahlédněte na stránky věnované architektuře a bytovému designu a seznamte se s prací českých i zahraničních architektů. Nezapomínáme ani na milovníky přírody a pravidelně pro ně připravujeme články a rady na zušlechtění vlastních zahrad. Nechybí ani tipy na zahradní techniku, návody a postřehy odborníků.

https://homebydleni.cz/

 

Materiály pro stavbu

Odborný časopis Materiály pro stavbu je určen projektantům, technikům stavebních firem, architektům, stavebním inženýrům a všem zájemcům o novinky v oblasti stavebnictví. Přináší informace především o stavebních materiálech a výrobcích a způsobech jejich použití. Upozorňuje na poruchy vzniklé chybnou volbou technologie či nesprávným postupem a navrhuje možnosti jejich nápravy. Internetový portál časopisu www.imaterialy.cz přináší kromě odborných článků i denní zpravodajství z oboru stavebnictví a architektury.

http://www.imaterialy.cz

 

Pěkné bydlení

Magazín Pěkné bydlení je exkluzivní měsíčník, který oslovuje širokou čtenářskou veřejnost. Vychází již od roku 1999 a své místo na trhu s periodiky si získal a udržuje především kvalitou zpracování a precizním výběrem témat, mezi něž patří jak odborná témata z oboru stavebnictví, tak inspirativní články z oblasti interiérové architektury.

Každé vydání přináší mnoho návštěv ze zajímavých novostaveb a rekonstruovaných staveb. Součástí magazínu jsou i praktické rady pro úpravu bytu a domu včetně originálních dekorací, tipy a doporučení pro péči o zahradu a aktuálně jsou zařazovány texty o financování a ekonomické stránce současného bydlení. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě.

http://www.peknebydleni.cz/

 

Profisportal

Jsme PROFIS. Informační platforma pro profesionály ve stavebnictví. Sdílíme informace a zkušenosti ze stavební praxe. Se stavební komunitou komunikujeme prostřednictvím tištěného magazínu homoPROFIS a online portálu www.PROFISportal.cz. Většinu obsahu PROFISu vytváříme autorsky sami. Píšeme články, fotíme, nahráváme rozhovory, natáčíme a zpracováváme videa. Získáváme a sdílíme informace užitečné pro lidi postižené stavební praxí. Máte co říct? Máte co sdílet? Kontaktujte nás… Šéfredaktorem PROFISu je Stanislav Müller, DiS. Tel: +420 605 238 969, email: muller@DrevoPortal.cz

http://www.PROFISportal.cz

 

Stavebnictví

Časopis Stavebnictví – odborný titul, zabývající se komplexním přehledem dění ve stavebním oboru. Časopis Stavebnictví je odborný recenzovaný měsíčník určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ĆKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění v oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává IC ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 34 610 kusů.

http://www.casopisstvebnictvi.cz

 

Stolaři-truhláři.cz

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou má povahu inzertně-informační. Je vhodný především pro truhláře a nábytkáře, pro jejich dodavatele, koncové zákazníky, ale také kutily. Naleznete tu 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři...) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci...). Portál uveřejňuje články s různými tématy, provozuje inzerci a spolupracuje s organizátory projektů, veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl. Nabízí zápisy v katalogu firem, prezentaci PR článků, novinky a akce, bannerové kampaně, inzerci, kalendář akcí a v neposlední řadě konzultace dotačních programů.

http://www.stolari-truhlari.cz/

 

TZB-info

TZB-info je největší portál pro stavebnictví, technická zařízení budov a úspory energií TZB-info je primárně určen pro profesionály, techniky, facility management a investory. Sesterským portálem je ESTAV.cz, určený pro širokou stavební veřejnost. ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví. Sleduje aktuální trendy v oblasti designu, architektury i techniky a vydává příručku Jak si koupit bydlení.

http://www.tzb-info.cz/

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací