Přihlaste se do ankety včas a my vám poradíme

Novinka je ze dne: 18. leden 2019

Přihlaste se do ankety včas a my vám poradíme

Ještě měsíc se můžete hlásit do ankety Dřevěná stavba roku 2019, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Registrace soutěžních děl se letos uzavře v pátek 15. února 2019. O 10 dní později začne hlasování jak odborné poroty, tak široké veřejnosti, které trvá od 25. února do 13. března 2019. Vítěze ve všech 8 kategoriích vyhlásíme 10. dubna. Do ankety, jejímž cílem je ukazovat dřevo ve všech jeho podobách, se mohou hlásit dřevěné konstrukce, dřevostavby, roubenky, sruby, interiéry i dřevěná hřiště.

Přihlaste se včas a my vám poradíme

Sepsali jsme pro vás 10 důvodů, proč se přihlásit. Rada navíc zní: Přihlaste se do 31. ledna. Dostanete od nás zdarma zpětnou vazbu na prezentaci vašeho díla. Dobrá fotka, chytlavý text a detaily, které ocení porota? Rádi poradíme.

Jak se přihlásit?

Registrace dřevěné stavby je u nás jednoduchá. Nejprve si přečtete soutěžní podmínky. Pak si v on-line registračním formuláři vyberte soutěžní kategorii. Popište vaši stavbu, dodejte informace o sobě jako soutěžícím. Přidejte min. 3 fotky, případně technickou dokumentaci stavby a pošlete vše ke schválení. U některých kategorií zaplatíte registrační poplatek.

A pak už je to na nás. Reklama, propagace pro vaši stavbu po celý další rok. Pozor, počet děl v každé kategorii je omezen na maximálně 20. Doporučujeme proto přihlásit se co nejdříve. Některé kategorie už jsou téměř plně obsazeny.

Chceme podpořit dřevěné stavění v ČR

Naším cílem je ukazovat veřejnosti krásu a přínosy dřevěných staveb. Jak vysvětlil ředitel nadace Stanislav Polák, „dřevěné stavby prospívají našemu zdraví a chrání nás i teplo našeho domova”. Dřevo je navíc významný obnovitelný stavební materiál, jehož využíváním šetříme neobnovitelné zdroje, a tím chráníme naše životní prostředí.Některé vyspělé země to již zjistily a využívají dřevo, zejména ve stavebnictví, podstatně více než my v ČR. Podpořte dřevěné stavění u nás i vy a přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2019.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací