Už příští týden se můžete hlásit do Dřevěné stavby roku 2019

Novinka je ze dne: 10. září 2018

Už příští týden se můžete hlásit do Dřevěné stavby roku 2019

Devátý ročník oblíbené soutěžní ankety Dřevěná stavba roku startuje už v úterý 18. 9. spolu s veletrhem FOR ARCH 2018. Chtěli byste vstupenky na veletrh zdarma? Napište nám.   

Anketa představuje dřevěné stavby ve všech jejich podobách – od rodinného domu i srubu, přes dětské hřiště či rozhlednu až po dřevěný interiér. Je unikátní svým zaměřením výhradně na dřevo.

Hlásit budete moci své dřevěné stavby do 8 soutěžních kategorií. V únoru a březnu příštího roku pak pro ně bude hlasovat jak odborná porota, tak široká veřejnost.

Proč se přihlásit mezi prvními?
Pokud se přihlásíte mezi prvními soutěžícími, získáte od nás dárek: mediální prostor navíc. Vaše dílo budeme ještě před zahájením hlasování prezentovat na našem webu i Facebooku. Další výhodou je, že soutěžní díla jsou v Galerii i katalogu řazena podle data jejich přihlášení. Čím dříve se tedy přihlásíte, tím více budete vidět!

Bonus pro první soutěžící můžete využít do 30. listopadu 2018.

Chcete se do ankety přihlásit jako první? Napište nám e-mail na l.polakova@drevoprozivot.cz a my vás upozorníme, že je ten správný čas k přihlášení.

Pozor, počet děl v každé kategorii je omezen na maximálně 20. Doporučujeme proto přihlásit se co nejdříve.

Společně chráníme životní prostředí
Dřevo je naše významná obnovitelná surovina, a proto jeho využíváním chráníme životní prostředí. Ať už dřevěné stavby navrhujete, stavíte, nebo v nich bydlíte – díky vám všem je naše planeta trochu zdravější. 

Více o dřevě a o 7 důvodech, proč jeho využíváním chráníme životní prostředí, si přečtěte v našem e-booku ZDE.


2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací