KTERÁ MÉDIA PODPORUJÍ NAŠI SOUTĚŽ STAVBY S VŮNÍ DŘEVA?

Novinka je ze dne: 31. květen 2021

KTERÁ MÉDIA PODPORUJÍ NAŠI SOUTĚŽ STAVBY S VŮNÍ DŘEVA?

 

V průběhu roku spolupracujeme s médii, abychom přilákali více pozornosti ke studentským nápadům a dřevěným stavbám. Nejužší spolupráce pak po celou dobu soutěže probíhá s našimi mediálními partnery. Pojďme si některé z nich představit.

 

DŘEVO&stavby

Časopis DŘEVO&stavby a webový portál DŘEVO&stavby.cz jsou bohatým zdrojem informací a inspirací pro všechny, kteří plánují stavět nebo už svoji dřevostavbu stavějí. Jakou technologií nový dům na bázi dřeva stavět a s kým, čím interiér nové dřevostavby vybavit, jak dřevostavba funguje a jak se v ní vůbec žije – to jsou hlavní obsahové pilíře časopisu DŘEVO&stavby a webu DŘEVO&stavby.cz. Výjimečnost obou médií spočívá v původních textech, ověřených relevantních informacích a zkušenostech s bydlením v dřevostavbách realizovaných především v České republice.


Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný e-časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby. Je určen především profesionálům z oborů zpracování dřeva, kterým pravidelně přináší aktuální informace o dění v lesnicko-dřevařském sektoru, v oblasti dřevostaveb a dřevěných konstrukcí, stavebně truhlářských výrobků, navrhování a výroby nábytku a v dalších příbuzných oborech. Informuje o tendencích a technologických novinkách doma a v zahraničí, vytváří prostor pro výměnu inspirativních názorů.

 

Dřevostavitel

Dřevostavitel.cz je největší český portál o dřevostavbách a druhé největší online médium na stavbu a bydlení s návštěvností přes 2 miliony měsíčně. Za svůj cíl si klade informovat širokou veřejnost o moderních a energeticky šetrných způsobech bydlení, které jako primární konstrukční materiál využívají dřevo – jediný široce využitelný a lokální obnovitelný stavební materiál.
Soutěž Stavby s vůní dřeva 2021 podporují tito mediální partneři. Všem děkujeme!
 
 

Soutěž Stavby s vůní dřeva 2021 podporují tito mediální partneři. Všem děkujeme!

 

med partneri SSVD2021

 

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací