Která média podporují Stavby s vůní dřeva?

Novinka je ze dne: 04. květen 2017

Která média podporují Stavby s vůní dřeva?

Představujeme vám média, která podporují soutěž pro studenty Stavby s vůní dřeva.

Soutěž umožňuje studentům ukázat veřejnosti své návrhy dřevěných staveb a konstrukcí a porovnat své dovednosti získané studiem s ostatními studenty. Vítěze soutěže vybírá odborná porota a také široká veřejnost ve dvou kategoriích, a to Návrhy dřevěných staveb a Návrhy dřevěných konstrukcí.

Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.

http://www.drevmag.com/

 

Dřevostavitel

Dřevostavitel.cz je nezávislý informační portál se zaměřením na dřevostavby. Jeho vznik se datuje od roku 2011 jako reakce na nedostatek nezávislých informací nebo laicky srozumitelných informací o dřevostavbách na českém internetu. Za cíl si klade nejen informovat čtenáře z řad laické i odborné veřejnosti o aktuálních trendech a možnostech, ale také zvyšovat jejich oborovou kvalifikaci. Portál publikuje články s kvalitním obsahem, díky čemuž si vybudoval vysokou důvěru svých čtenářů. O čemž svědčí stále rostoucí návštěvnost portálu a neustále narůstající počet fanoušků na facebookové stránce.

https://www.drevostavitel.cz/

 

Stavebnictví

Časopis Stavebnictví – odborný titul, zabývající se komplexním přehledem dění ve stavebním oboru. Časopis Stavebnictví je odborný recenzovaný měsíčník určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ĆKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění v oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává IC ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 34 610 kusů.

http://www.casopisstvebnictvi.cz

 

TZB-info

TZB-info je největší portál pro stavebnictví, technická zařízení budov a úspory energií TZB-info je primárně určen pro profesionály, techniky, facility management a investory. Sesterským portálem je ESTAV.cz, určený pro širokou stavební veřejnost. ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví. Sleduje aktuální trendy v oblasti designu, architektury i techniky a vydává příručku Jak si koupit bydlení.

http://www.tzb-info.cz/

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací