Putovní výstava

Putovní výstava

Putovní výstava Nadace dřevo pro život představuje projekty této nadace. Patří mezi ně soutěžní anketa Dřevěná stavba roku, studenská soutěž Stavby s vůní dřeva a osvětová kampaň Dřevo je cesta. Součástí výstavy jsou také katalogy dřevěných staveb, ze kterých si vyberete. Katalogy jsou plné inspirace a jsou pro vás zdarma. Putovní výstava se během roku objeví na všech důležitých stavebních veletrzích, výstavách a dalších zajímavých místech po celé České republice.

Kontakty

Ing. Lenka Trandová

Novinky k projektu Putovní výstava Nadace dřevo pro život

Stále oblíbenější dřevostavby najdete na veletrhu CESTY DŘEVA

23. leden 2018

Veletrh CESTY DŘEVA, který je zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a výrobky včetně zpracování dřeva, se uskuteční již potřetí v PVA EXPO PRAHA v termínu 8.–10. února 2018. Návštěvníci se mohou těšit mj. na Putovní výstavu Nadace dřevo pro život, která na ně čeká XCV.

Pozvánka na nadační stánek na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018

20. leden 2018

Srdečně vás zveme na veletrh DŘEVOSTAVBY ve dnech 1.–4. 2. 2018. Na veletrhu budeme mít vlastní stánek s posezením, Putovní výstavu Nadace dřevo pro život a také interaktivní výstavu „Ze dřeva?“. To vše najdete na stánku SH8 ve středním křídle Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze-Holešovicích.

Putovní výstavu Nadace dřevo pro život najdete i na Dvacátém pátém pokračování mezinárodní výstavy Infotherma

03. prosinec 2017

Putovní výstavu Nadace dřevo pro život najdete i na Dvacátém pátém pokračování mezinárodní výstavy Infotherma O spolupráci, technických novinkách...

Putovní výstava na veletrhu WOOD-TEC 2017

11. říjen 2017

V úterý 31. října začne na brněnském výstavišti 15. mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, na které se představí i Putovní výstava Nadace dřevo pro život.

Putovní výstava Nadace dřevo pro život na veletrhu FOR ARCH

23. srpen 2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších veletrhů v České republice. V pořadí osmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se uskuteční ve dnech 19. až 23. září v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se na veletrhu DSB! Najdete zde i Putovní výstavu Nadace dřevo pro život!

05. duben 2017

Zájemci o kvalitní dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který od středy 26. do soboty 29. dubna 2017 nabídne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných montovaných staveb.

Putovní výstava na semináři DŘEVOSTAVBY ve Volyni

10. březen 2017

Ve dnech 12. a 13. dubna 2017 proběhne na VOŠ Volyně XXI. ročník odborného semináře Dřevostavby. K vidění zde bude také Putovní výstava Nadace dřevo pro život, jejíž součástí je přehled soutěžních děl ankety Dřevěná stavba roku 2017 a vítězných děl studentské soutěže Stavby s vůní dřeva.

Více novinek tohoto projektu

2018 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt

Tento web vytvořil |

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Beru na vědomí Více informací