Putovní výstava

Putovní výstava

Putovní výstava Nadace dřevo pro život představuje projekty této nadace. Patří mezi ně soutěžní anketa Dřevěná stavba roku, studenská soutěž Stavby s vůní dřeva a osvětová kampaň Dřevo je cesta. Součástí výstavy jsou také katalogy dřevěných staveb, ze kterých si vyberete. Katalogy jsou plné inspirace a jsou pro vás zdarma. Putovní výstava se během roku objeví na všech důležitých stavebních veletrzích, výstavách a dalších zajímavých místech po celé České republice.

Kontakty

Ing. Lenka Trandová

Novinky k projektu Putovní výstava Nadace dřevo pro život

Putovní výstava na veletrhu WOOD-TEC 2017

11. říjen 2017

V úterý 31. října začne na brněnském výstavišti 15. mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, na které se představí i Putovní výstava Nadace dřevo pro život.

Putovní výstava Nadace dřevo pro život na veletrhu FOR ARCH

23. srpen 2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších veletrhů v České republice. V pořadí osmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se uskuteční ve dnech 19. až 23. září v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se na veletrhu DSB! Najdete zde i Putovní výstavu Nadace dřevo pro život!

05. duben 2017

Zájemci o kvalitní dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který od středy 26. do soboty 29. dubna 2017 nabídne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných montovaných staveb.

Putovní výstava na semináři DŘEVOSTAVBY ve Volyni

10. březen 2017

Ve dnech 12. a 13. dubna 2017 proběhne na VOŠ Volyně XXI. ročník odborného semináře Dřevostavby. K vidění zde bude také Putovní výstava Nadace dřevo pro život, jejíž součástí je přehled soutěžních děl ankety Dřevěná stavba roku 2017 a vítězných děl studentské soutěže Stavby s vůní dřeva.

Putování nadační výstavy rokem 2017

06. únor 2017

Putovní výstava Nadace dřevo pro život putuje celý rok naší republikou a prezentuje nadační projekty.

Putovní výstava na veletrhu Dřevostavby 2017

19. leden 2017

Putovní výstava na veletrhu Dřevostavby 2017 Vše, co  se skrývá pod pojmem dřevostavby, nabídne na Výstavišti Praha -...

Putovní výstava Nadace dřevo pro život na veletrhu CESTY DŘEVA

16. prosinec 2016

Putovní výstava Nadace dřevo pro život na veletrhu CESTY DŘEVA V první polovině února bude slavnostně zahájen unikátní veletrh CESTY DŘEVA,...

Putovní výstava se představí na veletrhu STAVOTECH – Moderní dům Olomouc

31. říjen 2016

Putovní výstava se představí na veletrhu STAVOTECH – Moderní dům Olomouc  Stavební a technický veletrh STAVOTECH  - Moderní...

Více novinek tohoto projektu

2017 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt

Tento web vytvořil |

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Beru na vědomí Více informací