Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

13.

Dětské hřiště MŠ Fantazie

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Dětské hřiště MŠ Fantazie

Umístění hřiště

Brno

Datum uvedení hřiště do provozu

06/2016

Popis hřiště a okolí

Unikátní dětské hřiště na stromech a mezi stromy vzniklo na zahradě MŠ Fantazie v Brně. Dominantním prvkem návrhu je herní domeček z masivního modřínu, který jsme ukotvili na velký javor. Domeček se nachází 2 m nad zemí a vede na něj visutá lávka se zábradlím z ochranné sítě. Na lávku nastupujeme ze země lanovou spirálou. Na vedlejší skupině borovic najdeme velkou dřevěnou plošinu s různými herními prvky – lanová síť, nerezová skluzavka, prolézačka Mikádo z akátových kulatin. Hřiště doplňuje atrakce Pošta, pomocí které si děti mohou z plošiny na zemi posílat vzkazy do okénka domečku na stromě. Děti tak dostaly svůj unikátní prostor, kde mohou šplhat, prolézat a klouzat se. Rovněž se mohou vydat do skrýše na stromě přes dobrodružnou lávku a uniknout do svého vlastního herního světa.

Realizační skupina

Autor

Unipark, s.r.o.,

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

Unipark, s.r.o.

Bydliště/Sídlo společnosti

Sladkovského 13, 612 00 Brno

Vztah ke stavbě

Autor

Webová stránka

Telefon

+420 775 253 944

E-mail

info@unipark.cz

Kontaktní osoba

Jan Bezucha

Logo/Fotka

Doplňující informace

Navrhujeme, projektujeme a stavíme unikátní atrakce pro lidi. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé. Naše zkušenosti sahají až do roku 1996, kdy jsme začínali se stavbou lanových parků, outdoorovými programy a zážitkovou pedagogikou. Dnes jsme stabilní firmou v oboru, která svým klientům dodává komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací