Ukážeme vám les, jak ho neznáte

Projekt interaktivní formou seznamuje účastníky s lesem a lesnickými činnostmi očima lesníků. Tyto činnosti si mohou účastníci vyzkoušet přímo v terénu (zasadit si strom, změřit hmotu ležícího kmene i stojícího stromu a zorientovat se v terénu podle speciální lesnické mapy).

Témata jsou zaměřena na ekonomiku lesního hospodářství a jeho přínosy pro životní prostředí. Cílovou skupinou jsou dospělí. Na akci jsou přítomni zkušení lesníci připraveni odpovídat dotazy účastníků. 

V případě Vašeho zájmu o akci nás prosím kontaktujte na e-mailu nadace@drevoprozivot.cz.

 

 

Novinky k projektu Ukážeme vám les, jak ho neznáte

Zástupci města Dobříš a přilehlých obcí si vyzkoušeli práci lesníků přímo v lese

25. květen 2018
Ve čtvrtek 17. května 2018 uspořádala Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o. a městem Dobříš akci: „Ukážeme vám les, jak ho neznáte“. Cílem této akce je přímo v lese za účasti lesníků ukázat účastníkům, co vlastně lesníci v lese dělají a v čem spočívá jejich péče o les. Jak program probíhal?

MONDI Štětí pozvalo své partnery do lesa

06. květen 2018
Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností MONDI Štětí a.s. a panem Josefem Homolkou, soukromým vlastníkem lesa, uspořádali akci „Ukážeme vám les, jak ho neznáte“ pro své partnery, zejména zástupce okolních obcí. Na konci programu, při společném obědu, všichni potvrdili, že takto les opravdu neznali.

Společnosti z Dobříše poznaly les očima lesníka

18. říjen 2017

V úterý 10. 10. 2017 uspořádala Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo Mannsfeld s.r.o. a městem Dobříš akci: „Ukážeme vám les, jak ho neznáte“, a to za podpory partnerů: Vodohospodářská společnost Dobříš,  ENERGON Dobříš, s.r.o. a Středisko zdraví spol. s r.o.

Členové ADMD poznali les očima lesníka

25. listopad 2016

Členové ADMD poznali les očima lesníka Ve čtvrtek 24. 11. 2016 uspořádala Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Asociací dodavatelů...

Více novinek tohoto projektu

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací