MeziStromy.cz

Vzdělávací lesnicko-dřevařský portál MeziStromy.cz je zdrojem odborných a důvěryhodných informací o lese, o lesním hospodářství a dřevozpracujícím průmyslu.

Články jsou rozděleny jak tematicky, tak podle úrovně odbornosti. Lze si tedy vybrat, do jaké hloubky se budete zvolenému tématu věnovat. Ke každému článku jsou uvedeny zdroje a odborná literatura. Navíc jsou články pro lepší porozumění napojeny na interaktivní slovník odborných termínů. Nerozumíte-li některému pojmu, jednoduše si ho dohledáte přímo v interaktivním on-line slovníku. Texty jsou vhodné také jako podklady pro studium, pro výuku nebo odborné prezentace.

Projekt je realizován s finanční podporou Ministerstva zemědělství.

Novinky k projektu MeziStromy.cz

Výhody dřeva z hlediska životního prostředí

11. červenec 2018

Dřevo je unikátním materiálem, který je kromě fyzikálních, mechanických a technologických vlastností výhodné i z pohledu životního prostředí. Právě...

Více novinek tohoto projektu
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací