Aktivity

2021

Dřevěná stavba roku 2021

Dřevěná stavba roku je soutěžní anketa, která představuje dřevěné stavby ve všech jejich podobách – od rodinného domu i srubu, přes dětské hřiště či rozhlednu až po dřevěný interiér.

Darujme stromečky lesu

Sbírka na podporu českých lesů.

PUTOVNÍ VÝSTAVA NADACE DŘEVO PRO ŽIVOT 2021 – účast na veletrzích

Putovní výstava Nadace dřevo pro život představuje projekty této nadace. Patří mezi ně soutěžní anketa Dřevěná stavba roku, studenská soutěž Stavby s vůní dřeva a osvětová kampaň Dřevo je cesta.
  • Velon.cz - 22. – 24. 1. 2021 jsem se zúčastnili prvního on-line veletrhu, kde jsme představili naše stěžejní projekty více jak 6 000 návštěvníků

  • Veleton.cz - 14. – 16. 5. 2021 jsem se zúčastnili již druhého on-line veletrhu, kde jsme představili naše stěžejní projekty téměř 6 000 návštěvníků

  • For Arch – 21.–25. 9. 2021 jsme na tomto významném stavebním veletrhu v Praze představili naši přehlídku nejlepších dřevěných staveb 33 771 návštěvníkům.

Požární bezpečnost dřevostaveb

Les je lékárna

Projekt Les je lékárna představuje les z tohoto nevšedního pohledu. Účastníci se dozví nejenom o účincích přírodních léčiv, ale některé z nich mohou na místě i ochutnat.

MeziStromy.cz

MeziStromy.cz je vzdělávací lesnicko-dřevařský portál, který je zdrojem důvěryhodných informací o lese, o lesním hospodářství a dřevu a dřevozpracujícím průmyslu.

Ukážeme Vám les, jak ho neznáte

Projekt interaktivní formou seznamuje účastníky s lesem a lesnickými činnostmi očima lesníků. Tyto činnosti si mohou účastníci vyzkoušet přímo v terénu.

VYDÁVÁNÍ PRAVIDELNÉHO NEWSLETTERU

newsletter informuje o činnosti Nadace - pravidelně rozesílán našim partnerům, účastníkům našich a akcí a dalším podporovatelům

Účast na konferencích a odborných školeních

  • Personalistika pro neziskovky: Jak opečovat tým při práci a vztazích online – webinář

  • GDPR: Co mělo změnit a co opravdu přineslo? – webinář

  • Jak úspěšně vést online akce v Zoomu – webinář

Jiné aktivity Nadace

Joomla SEF URLs by Artio

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací