Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

8.

Areál zdraví Velké Losiny

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Areál zdraví Velké Losiny

Umístění hřiště

Velké Losiny, 788 15

Popis hřiště a okolí

V relaxační zóně v Areálu zdraví ve Velkých Losinách si děti mohou vyzkoušet houpačky, hrazdy, dřevěný hrad s průlezkou, trampolíny, kolotoč aj. Součástí hřiště jsou i posilovací stroje pro dospělé a možnosti si zahrát stolní tenis. Relaxační zónu doplňuje rybník plný ryb, kde můžete v klidu relaxovat. V létě se zde pořádají sportovní i kulturní akce. 

Zajímavost o hřišti

Hřiště bylo postaveno vedle renesančního zámku Velké Losiny. Zámecký park a relaxační zóna jsou propojeny skvělým místem jak pro odpočinek a relaxaci, tak pro aktivní chvíle. Relaxační hřiště je součástí Areálu zdraví, ve kterém jsou celoročně pořádány akci pro děti – Mikulášování, Drakiáda, Halloween aj.

Realizační skupina

Majitel

Obec Velké Losiny

Zřizovatel

Obec Velké Losiny

Datum uvedení hřiště do provozu

02/2014

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

Obec Velké Losiny

Bydliště / Sídlo společnosti

Velké Losiny

Vztah k hřišti

provozní

Kontaktní osoba pro veřejnost

Lenka Krňávková

Telefon

+420 727 807 743

E-mail

arealzdravi@losiny.cz

Webová stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Relaxační zóna Areálu zdraví ve Velkých Losinách slouží dětem i dospělým. Děti se zabaví na hřišti se spoustou herních prvků – dřevěný hrad s prolézačkou, houpačky, hrazdy, kolotoč, lezecká stěna, trampolíny. Dospělí si mohou zacvičit na posilovacích strojích. K dispozici je také stůl na stolní tenis s možností zapůjčení pálek. Součástí areálu je menší rybník a spousty travnatých ploch, kde si můžete odpočinout, popřípadě Vám zapůjčíme petanque.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací