Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

12.

Park Stromovka Humpolec

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Park Stromovka Humpolec

Umístění hřiště

Humpolec, 396 22

Popis hřiště a okolí

Hřiště, multifunkční prolézačka o velikosti 21 m x 15 m, je určeno různým věkovým skupinám. Je umístěno v centru parku Stromovka, který je nejvýznamnějším souvislým pásem zelených ploch v Humpolci. Prolézačka je tvořena nosnými akátovými kůly proměnlivé výšky, volně zavěšenými „kokony“ propojenými lanovými tunely a ocelovými můstky. Vybavena je skluzavkou, síťovými výlezy, lany a zavěšenými lanovými hnízdy. Na hřiště navazuje zahradní altán s kavárnou a toaletami a venkovním sezením pod stromy.

Zajímavost o hřišti

Prolézačku tvoří uzavřený systém cest z tunelů a mnohostěnných budek. Byla vytvořena jako upomínka na zatrubněný potok, který se v těchto místech v minulosti nacházel. Hřiště bylo navrženo jako individuální projekt přímo pro park Stromovka.

Datum uvedení hřiště do provozu

12/2018

Realizační skupina

Autor

hřiště.cz, s.r.o.

Majitel

Město Humpolec

Zřizovatel

Město Humpolec

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

hřiště.cz, s.r.o.

Obec bydliště / sídla společnosti

Brno

Vztah k hřišti

Autor

Kontaktní osoba pro veřejnost

Andrea Chlupáčková

Telefon

+420 777 715 097

E-mail

info@hriste.cz

Webová stránka

Facebooková stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Jsme český výrobce dětských hřišť, sportovišť a venkovních cvičebních programů. Hřiště pro všechny generace vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme, stavíme a servisujeme. Individuální projekty jsou pro nás výzvou. Jsou důležitou součástí naší nabídky. Na přání zákazníka vytváříme originální, netypové stavby – celky dětských hřišť. Řešíme koncepčně i výtvarně celé volnočasové a oddechové areály. Naše hřiště najdete na téměř 4000 místech. Pod značkou playcite úspěšně expandujeme do zahraničí.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací