Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

Novinka je ze dne: 30. září 2018

Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

V úterý 18. září 2018 se ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou sešlo 78 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Dobrá Voda u Českých Budějovic. Dopolední program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Lesy České republiky, s. p., Krajské ředitelství České Budějovice, A. W. Faber-Castell Česká republika spol. s r. o., Wotan Forest, a. s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Na děti čekalo v lese tradičně 6 stanovišť včetně ukázky práce vyvážecí soupravy při dopravě dříví. Slunečný den v lese zpříjemnily dětem dárky od partnerské firmy A. W. Faber-Castell Česká republika spol. s r. o. Na jejich stanovišti si děti měly možnost vlastnoručně vyrobit tužku. Kromě ní si děti z lesa odnesly i spoustu hřibů pravých, nevšedních zážitků a užitečných informací.

Jak se den v lese vydařil, zhlédnete na fotografiích níže.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací