Do lesa s lesníkem/Do lesa s lesníkem

„Do lesa s lesníkem“ poprvé u Frýdku-Místku

„Do lesa s lesníkem“ poprvé u Frýdku-Místku

29. červen 2018
V akci „Do lesa s lesníkem“, která se uskutečnila dne 19. června 2018 v lokalitě poblíž Václavovic, našlo zalíbení 102 žáků ze základní školy „OSMIČKA“ z Frýdku-Místku. Program se zde mohl uskutečnit díky partnerům akce: Lenzing Biocel Paskov a.s., Lesy České republiky, s.p. – Lesní správa Ostrava, Střední škola řemesel z Frýdku-Místkua za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Lesník opět ve Vortové

Lesník opět ve Vortové

27. červen 2018
Akce „Do lesa s lesníkem“ se uskutečnila dne 14. června 2018 v revíru Vortová nedaleko Ždírce nad Doubravou. Pozvání Nadace dřevo pro život přijalo 77 žáků základní školy Smetanova Chotěboř. Program se zde mohl uskutečnit díky partnerům Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o., Diecézních lesů Hradec Králové s.r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Pod Skočickým hradem to v lese pěkně žilo

Pod Skočickým hradem to v lese pěkně žilo

22. červen 2018
Dne 12. 6. 2018 se v lesích na Lesní správě Vodňany pod správou Lesů České republiky, s.p. poprvé konala akce „Do lesa s lesníkem“. Zatažená obloha zpočátku i s mírným deštíkem neodradila 80 žáků ze ZŠ Alešova Vodňany a ZŠ Bavorov, aby si přijeli poznat a užít les v rámci vzdělávacího programu, který pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Lesy České republiky, s.p. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství. Děti se hravou formou naučily, jak se vychovává les, zjistily, k čemu slouží průměrka, zhlédly ukázku práce koně v lese, vyzkoušely si práci se sekeromotykou a spoustu dalších činností.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem poprvé na Lesní správě Arnoštov

Do lesa s lesníkem poprvé na Lesní správě Arnoštov

19. červen 2018
Dne 7. 6. 2018 se v nádherném lesním komplexu rozsáhlého vojenského prostoru Boletice, který mají ve správě Vojenské lesy a statky ČR, s.p., konala akce „Do lesa s lesníkem“. Vzdělávací program pro 86 žáků 4. a 5. tříd ZŠ Volary připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Vojenskými lesy a statky ČR, s.p. – Lesní správou Arnoštov a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Žáci si hráli na lesníky v oboře Kněžičky

Žáci si hráli na lesníky v oboře Kněžičky

15. červen 2018
Slunečná obloha s téměř tropickými teplotami provázela účastníky akce „Do lesa s lesníkem“ ve čtvrtek 31. května 2018. Nadace dřevo pro život uspořádala tento půldenní vzdělávací program v oboře Kněžičky, ve spolupráci s partnerem akce Kinský dal Borgo, a.s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství. 98 školáků ze Základní školy Městec Králové a Běrunice se například dozvědělo, co obnáší práce trhače šišek.
Dozvědět se více

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací