Les jako lékárna v Mondi Štětí

Novinka je ze dne: 26. červen 2017
Les jako lékárna v Mondi Štětí
 
Středa 14. června 2017 byla pro zaměstnance společnosti Mondi Štětí a.s. velmi speciální. Vedení společnosti pro ně připravilo zajímavý dvoudenní program s názvem „MAKING A DIFFERENCE DAY 2017“. Jeho součástí byl ve středu i stánek Nadace dřevo pro život, který představil les jako lékárnu.
 
Účastníci programu ochutnávali jedlé plody, sirupy, tinktury a džemy z plodů stromů a keřů. Také mohli vyzkoušet na místě připravovaný čaj z léčivých lesních bylin z kotlíku a seznamovali se s léčivými účinky jednotlivých lesních dřevin. Pochopili tak, že koloběh mezi kořeny, listy, květy a plody představuje život. Stejně i v nás lidech takto cirkuluje životní síla. Proto téměř každý strom a keř může být podle lidového léčitelství využíván.
 
Děkujeme za pozvání a těšíme se na další akci!

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací