Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

6.

Rodinný ráj - v Oticích si hraj!

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Rodinný ráj - v Oticích si hraj!

Adresa hřiště

Kylešovská 105, 747 81 Otice

Datum uvedení do provozu

07/2015

Popis hřiště a okolí

Rodinný komplex je tvořen dřevěným dětským hřištěm, sportovním hřištěm a altány. Samotné dětské hřiště je tvořeno komplexem prolézaček, samoposilovacích strojů, laviček, nádob na odpadkové koše, stololavic pro odpočinek, posezení dětí i rodičů. Nechybí ani malá horolezecká stěna, žebřiny, pískoviště, domeček a houpačky. Hřiště je materiálově kombinací dřeva - nerezového kovu a přírodních i umělých lan. Celé centrum se nachází v centru obce, vedle školky, školy a stalo se tak mimořádně využívaným nejen dětmi s rodiči či učiteli, ale chodí sem i s babičkami a dědečky. Vše je zakomponováno do prostředí veřejné zeleně.

Realizační skupina

Autor

Hras - zařízení hřišť s.r.o., Kareta s.r.o a Pavel Hrazdil - stolařství

Majitel

obec Otice

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

Obec Otice

Bydliště/Sídlo společnosti

Hlavní 1, 747 81 Otice

Vztah ke stavbě

Majitel

Webová stránka

Telefon

+420 739 166 666

Email

starosta@otice.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Tancík

Doplňující informace

Obec vybudovala sportovně-relaxační rodinné centrum "Rodinný ráj - v Oticích si hraj!" Komplex je tvořen dětským dřev. hřištěm, víceúčelovým hřištěm s dřev. mantinely a 2 celodřevěnými altány pro ukrytí se před sluncem či deštěm. Veřejně přístupný komplex je využíván základní a mateřskou školou, domácí veřejností i hosty. Zařízení je otevřeno i o víkendech a večerních hodinách, protože má umělé osvětlení. Celý areál vybudovaly 3 firmy v průběhu 3 let. Areál je mimořádně využíván celoročně.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací