Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

2.

Sportovní hala

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název díla 

Sportovní hala

Technický popis

Hala sloužila pro zpracování návrhu do předmětu Nosné prvky a konstrukce ze dřeva. Konstrukce je staticky posouzena v softwaru Dlubal RFEM. Hala je řešena jako oblouková z dřevěných lepených vazníků. Ukotvení vazníků je pomocí ocelových ložisek do betonové patky. Stabilita konstrukce je zajištěna vaznicemi umístěnými na obloukových vaznících a ocelovými táhly. Pro zastřešení konstrukce a obvodové stěny byly použity panely TESKO.

Účel stavby

Malá sportovní hala pro badminton.

Architektonický popis

Hala je řešena jako samostatně stojící, jednopodlažní objekt. Účel haly je pro sportovní využití. Vstup do objektu je ze severovýchodní strany. Stavba zaujímá půdorysně obdélníkový tvar o rozměrech 21 x 16 m. Výška haly je +6,738 m. Užitná plocha sportovní haly je 326,03 m2. Hala je prosvětlena dřevo-hliníkovými okny z dvojsklem osazenými na severovýchodní a jihozápadní straně. Vstup do objektu je hlavním vchodem v severovýchodní straně.

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

Miroslav Havránek

Bydliště/Sídlo společnosti

Jasmínová 247, 285 71 Dolní Bučice

Telefon

+420 736 162 232

Email

Havrus17@seznam.cz

2023 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací