Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

6.

Vyhlídková stezka v městském parku

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název konstrukce

Vyhlídková stezka v městském parku

Popis konstrukce

Unikátní vyhlídková stezka se vine parkem polského města Stalowa Wola. Stezka je kombinací vyhlídkových věží přístupných bezbariérovou rampou a dobrodružné stezky. Hlavní nosná konstrukce věží je vždy tvořená trojicí rozbíhajících se dřevěných sloupů. Vnější nosnou konstrukci tvoří rámy z dřevěných fošen a ocelová pásovina, obklad věží tvoří dřevěné lamely a sítě z nerezové oceli. Nejvyšší podesta věže umožní lidem vystoupat do výšky 7,5 m nad okolní terén. Akční část stezky je určena dětem a sportovcům a tvoří ji 12 visutých lávek s lanovými překážkami a přestupní domečky na vysokých sloupech.

Realizační skupina

architekt

Ing. arch. Jana Rutrlová, Ing. arch. Adriana Palečková, Ing. arch. Petr Jandora, Unipark, s.r.o.

projektant

Ing. arch. Josef Stupka, Unipark, s.r.o.

Umístění konstrukce

Stalowa Wola, Polsko

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

Unipark

Bydliště / Sídlo společnosti

Brno

Kontaktní osoba pro veřejnost

Jana Rutrlová

Email

jana@unipark.cz

Webová stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Navrhujeme, projektujeme a stavíme unikátní atrakce pro lidi. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé. Naše zkušenosti sahají až do roku 1996, kdy jsme začínali se stavbou lanových parků, outdoorovými programy a zážitkovou pedagogikou. Dnes jsme stabilní firmou v oboru, která svým klientům dodává komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací