Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

10.

Salaterie UGO, Kofola - Karlín

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název interiéru

Salaterie UGO, Kofola - Karlín

Typ interiéru

Veřejný

Země umístění interiéru

Česká republika

Umístění díla, pouze obec

Praha

Účel interiéru

UGOVA SALATERIE je koncept zdravého stravování, který osvěží tělo a potěší mysl. Naším úkolem bylo vytvořit zajímavý a hravý prostor s originálními prvky a použitím přírodních materiálů. Ugova Salaterie je místo, kde si lidé mohou dopřát gastronomický zážitek v příjemném a inspirujícím prostředí.

Architektonický popis

Svěží dřevěný interiér. Prostory slouží k obsluze zákazníků, k přípravě a výdeji šťáv a lehkých zdravých jídel. Použity jsou přírodní materiály tak, aby vše korespondovalo se značkou UGO.

Popis dispozice

Otevřený prostor s oddělenou přípravnou jídla.

Datum kolaudace/realizace

07/2014

Technický popis

Vizuální styl Salaterie se opírá o „přírodnost”“ a originalitu, přičemž je tvořen několika charakteristickými prvky. Použité materiály jsou přírodní a opravdové, žádné náhražky, žádné kompromisy. Hlavním znakem je surovost s minimálním opracováním. Zároveň jde o moderní design, který je doplněn vtipnými detaily a přitom je funkční – například drážky ve stolech slouží pro odložení menu. Typickým prvkem je například závěsné světlo nad stolem ve tvaru větvičky. Dalším zajímavým prvkem Salaterií jsou ilustrace na zdech, které se propojují s obrazy a navozují atmosféru domova. V ilustracích si pohráváme s velikostí objektů, což vnáší do prostoru hravost a zákazník má možnost rozvinout svoji vlastní fantazii. Veškeré zařízení i doplňky pochází od českých výrobců, židle například dodává známý český výrobce židlí TON.

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

GREP design s.r.o.

Bydliště/Sídlo společnosti

Cyrilská 508/7, 602 00 Brno

Vztah ke stavbě

Vizualizace, návrh interiéru

Telefon

+420 603 772 209

E-mail

marek.sabo@grep.cz

Kontaktní osoba

Marek Sabo

Doplňující informace o soutěžícím

GREP design je komunikační agentura, působící na českém trhu od roku 1998. Zabýváme se především brandingem, tedy komplexní prací se značkou a následnou exekucí komunikační strategie.

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací