Jak se přihlásit

  1. Přečtěte si soutěžní podmínky.

  2. Vytvořte návrh dřevěné stavby v požadovaných formátech.

  3. Návrh odešlete pomocí přihlašovacího formuláře na tomto webu on-line a zároveň jej doručte do Nadace dřevo pro život. Nejpozději 30. 6. 2018.

Další tipy:

  • Počkejte si na potvrzení, že je vaše soutěžní dílo v pořádku a je přijato do soutěže.

  • Dejte vědět svým známým, že pro vás mohou během hlasování veřejnosti hlasovat. Vy i oni tím můžete vyhrát (vy 1. místo, oni cenu pro hlasující).

Soutěžní podmínky

web12345678910 211 s logem12

SSVD GDPR 13

Soutěžní podmínky si můžete stáhnout ZDE.

Partneři projektu Stavby s vůní dřeva 2018

Partneři

Lesy ČR, s.p. Ministerstvo zemědělství Vojenské statky a lesy České republiky, s.p.

Ceny věnovali

Faber-Castell Kronospam Lesy ČR, s.p. Sema Stora Enso

Mediální partneři

Dřevařský magazín Dřevo&stavby Dřevostavby Stavebnictví TZB-info.cz

Záštity

Ministerstvo průmyslu a obchodu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ARCHIP Technická univerzita Zvolen Fakulta architektúry STU v Bratislave Vysoké učení technické v Brně, Fakulta architektury České zemědělská univerzita, fakulta lesnická a dřevařská České vysoké učení technické, Fakulta stavební Stavebná fakulta STU v Bratislave Technická univerzita Ostrava, Fakulta stavební Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební Technická univerzita v Liberci Fakulta umění a architektury Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně MENDELU, Lesnická a dřevařská fakulta Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích Žilinská univerzita v Žiline Střední průmyslová škola a vyšší odborná škola Volyně

Projekt Stavby s vůní dřeva 2018 byl podpořen Ministerstvem zemědělství v rámci dotací pro NNO.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací