Veřejné hlasování

Hlasování SsVD 2019

Jak hlasovat a vyhrát?

Hlasujte v OBOU soutěžních kategoriích, zodpovězte soutěžní otázku a zařadíte se do soutěže o dřevěné psací pero od společnosti Kayu.cz!

Ve studentské soutěži Stavby s vůní dřeva můžete hlasovat pro nejlepší studentské návrhy ve dvou soutěžních kategoriích, a to Dřevěné stavby – malé a Dřevěné stavby – velké.

Každý hlasující může v každé kategorii poslat právě 1 hlas.
 

Pro zařazení do soutěže musíte hlasovat v obou kategoriích a zároveň zodpovědět otázku:

„Kolik platných hlasů bude odevzdáno v hlasování veřejnosti v 7. ročníku studentské soutěže Stavby s vůní dřeva?”


Vítězem se stane hlasující s nejpřesnějším tipem.

Vítězný hlasující získá autorské plnicí pero od společnosti Kayu.cz a pozvánku na slavnostní vyhlášení vítězů soutěže.

Před hlasováním je třeba se registrovat pomocí vaší platné e-mailové adresy. Na tuto adresu vám zašleme ověřovací e-mail, který jednoduše potvrdíte kliknutím na odkaz uvedený v tomto e-mailu. Poté již můžete hlasovat.

Hlasující odesláním hlasu do soutěže Stavby s vůní dřeva potvrzuje, že se seznámil s podmínkami pro hlasování a že s nimi souhlasí.  

Studentské návrhy s nejvíce hlasy veřejnosti v každé kategorii získají ocenění „Cena veřejnosti“ a jejich autoři obdrží poukaz na finanční odměnu 10 000 Kč a originální dřevěný diplom.

Hlasovat můžete ZDE.

 

V případě dotazů kontaktujte Ing. Elišku Morcinkovou na e-mailu: e.morcinkova@drevoprozivot.cz

 

 

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací