Veřejné hlasování

navod k hlasovani Ssvd 2023

Co můžete vyhrát?

Hlasujte v soutěži Stavby s vůní dřeva 2023 v obou soutěžních kategoriích a automaticky se zařadíte do slosování o parádní glamping v dřevěném tiny house Veranda.

Hlasovat musíte v obou soutěžních kategoriích: Dřevěné stavby – malé a Dřevěné stavby – velké. K dispozici máte vždy právě 1 hlas v dané kategorii.

Výherce cen vylosujeme ze všech hlasujících, kteří budou hlasovat v obou kategoriích. Vítězný hlasující získá kromě hodnotné ceny také V.I.P. vstupenku na slavnostní vyhlášení vítězů (21. září).

 

JAK HLASOVAT?

Při odeslání prvního hlasu se vás zeptáme na vaši e-mailovou adresu. Na ni vám zašleme potvrzovací e-mail. Kliknutím na odkaz v tomto e-mailu se Váš první hlas započte a budete moct hlasovat i v druhé kategorii.
Hlasující odesláním hlasu do soutěže Stavby s vůní dřeva potvrzuje, že se seznámil s podmínkami pro hlasování a že s nimi souhlasí.

Svými hlasy rozhodnete, který ze studentských návrhů získá „Cenu veřejnosti“.


Studentské návrhy, které získají od veřejnosti nejvíce hlasů, získají ocenění „Cena veřejnosti“ a jejich autoři obdrží poukaz na finanční odměnu 10 000 Kč a diplom Nadace dřevo pro život. Cena se uděluje v obou soutěžních kategoriích.

Hlasovat můžete ZDE.

V případě dotazů nám napište na registrace@drevoprozivot.cz.

 

 

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací