Dřevěná stavba roku

Chci hlasovat

Jak hlasovat

návod jak hlasovat jak hlasovat

Celé znění podmínek hlasování najdete ZDE

Vaše dotazy zodpovíme na registrace@drevoprozivot.cz

 

Jak vyhrát

Hlasujete a chcete vyhrát 4denní pobyt (3 noci) ve srubu HONKA v Jizerských horách pro 4 až 6 osob se spoustou bonusů od společnosti FINNY? Skvělé. Zde si přečtěte pár základních pravidel:

 • hlasování probíhá od 25. 2. do 13. 3. 2019 na webu Dřevěná stavba roku,

 • před hlasováním musíte na našem webu zaregistrovat svoji e-mailovou adresu a tu následně potvrdit,

 • „jedna osoba = jedna e-mailová adresa”,

 • v každé kategorii můžete poslat 1 - 3 hlasy,

 • abyste byli zařazeni do soutěže, musíte poslat ve všech 8 soutěžních kategoriích alespoň jeden hlas,

 • čím více hlasů pošlete, tím větší šanci máte vyhrát. Využijte proto všech 24 hlasů!

 • vyhraje ten, kdo pošle své hlasy soutěžním dílům, která v anketě skutečně zvítězí s titulem Vítěz veřejného hlasování,

 • pokud bude takových hlasujících více, vyhraje ten, který své hlasy poslal jako první v pořadí,

 • cenu předáme vítěznému hlasujícímu 10. 4. 2019 na vyhlášení vítězů DSR 2019 ve Křtinách u Brna.

Celé znění podmínek hlasování si přečtěte zde.

 

 

Cena pro vítězného hlasujícího

 

Soutěž o 4denní pobyt (3 noci) ve srubu HONKA v Jizerských horách
pro 4 až 6 osob se spoustou bonusů od společnosti FINNY!

DSR18 1200x628 FB srub vyhrajte1

Popis srubu:

Srub HONKA (viz fotogalerie níže) se nachází v Jizerských horách, cca 15 km od Harrachova. Kapacita srubu je 4 - 6 osob. Jedná se o dvoupodlažní budovu se 2 samostatnými ložnicemi, centrální místností s otevřeným krbem a kuchyňskou linkou, WC se sprchovým koutem a krytou terasou (celkově cca 100 m2 celkové užitné plochy). Pobyt je možné rezervovat od čtvrtka do pondělí.

Bonusy:

 • Návštěva Dřevěné stavby roku 2016 v kategorii Roubenky a sruby - Rodinného domu HONKA.
 • Voucher na slevu v hodnotě 50.000,- Kč při uzavření kontraktu na HONKA chatu od 100 do 150 m2 celkové užitné plochy.
 • Voucher na slevu 100.000,- Kč při uzavření kontraktu na RD - HONKA od 200 do 250 m2 celkové užitné plochy.
 • 3denní zájezd do Finska (výrobní závod HONKA v KARSTULE - střední FINSKO a HELSINKI), nebo do Maďarska (návštěva AVALON - PARKU v Miškolci) při uzavření kontraktu na RD - HONKA od 200 m2 celkové užitné plochy výše (pobyt je hrazen firmami FINNY a HONKA - FINLAND kromě nákladů na dopravu tam a zpět).

 

Podmínky k výhře:

 • Platnost dárkového poukazu je do konce roku 2019 (tedy do konce roku 2019 je nutné se domluvit na termínu pobytu a využití bonusů).
 • Termín pobytu je možné si vybrat v období od května do října 2019 a je nutno si jej rezervovat minimálně 1 měsíc předem.
 • V pobytu není zahrnuto stravování, v chatě je vše potřebné pro vlastní vaření (vařič, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí).
 • K chatě se lze dostat autem, parkování cca 50 metrů od chaty. Plán cesty zašleme výherci po předání ceny.
 • Chata nemá bezbariérový přístup.
 • Je možné přijet se psem menších plemen (zhruba do velikosti kokršpaněla), ale vždy po dohodě předem s provozovatelem chaty.
 • Slevy v případě uzavření kontraktu na dodávku našich HONKA celků jsou nepřenosné na třetí osoby. Tedy jsou pouze pro příslušného výherce!


Cenu pro hlasující věnovala společnost FINNY s.r.o.

LUXUSNĚ, ZDRAVĚ A V SOULADU S PŘÍRODOU - SRUBY A DŘEVOSTAVBY HONKA
Finská značka HONKA byla založena v roce 1958 a od té doby představuje špičku ve svém oboru - výrobě luxusních dřevěných domů.
Sruby, srubové domy, roubené stavby, v klasickém i nízkoenergetickém provedení - stavby značky HONKA najdete po celém světě, kde je jich už více než 100 000 - ať už jsou to golfové resorty, hotely, mateřské školy nebo rodinné domy a chaty.
Chceme lidem ukázat, jak bydlet zdravě a v souladu s přírodou v nejvyšší kvalitě.

LOGO RGB 1024

www.honka.cz

Časté otázky

Co je to anketa Dřevěná stavba roku?

Dřevěná stavba roku (DSR) je soutěžní anketa dřevěných staveb pro váš lepší život. Cílem ankety je ukázat dřevo jako významný obnovitelný stavební materiál. Jeho využíváním chráníme neobnovitelné zdroje, a tím i naše životní prostředí.

Anketa DSR představuje dřevěné stavby ve všech jejich podobách a je unikátní svým zaměřením výhradně na dřevo. Soutěžící se mohou hlásit do 8 soutěžních kategorií: Dřevěná hřiště - malá, Dřevěná hřiště - velká, Dřevěné konstrukce - návrhy, Dřevěné konstrukce - realizace, Moderní dřevostavby - návrhy, Moderní dřevostavby - realizace, Roubenky a sruby - realizace, Dřevěné interiéry - realizace.

 

Proč bych měl/a hlasovat v DSR?

Protože tím pomůžete vybrat vítěze této prestižní ankety. A také proto, že se tím můžete jednoduše zařadit do soutěže o 4denní pobyt (3 noci) ve srubu HONKA od společnosti FINNY!

 

Jak můžu vyhrát cenu pro hlasující?

Do soutěže o 4denní pobyt (3 noci) ve srubu HONKA od společnosti FINNY se zařadíte, když pošlete alespoň 1 hlas ve VŠECH OSMI soutěžních kategoriích. Každý hlasující, který splní tyto podmínky, bude zařazen do soutěže o cenu pro vítězného hlasujícího. Vítězem se pak stane ten, který pošle své hlasy dílům, jež v anketě skutečně zvítězí. Jinými slovy vyhraje ten, který odevzdá své hlasy nejvíce vítězům naší ankety. V případě, že bude takových hlasujících více, vyhraje ten, který své hlasy poslal jako první v pořadí. Přesné znění podmínek soutěže pro hlasující najdete v Podmínkách hlasování

 

Kdy můžu hlasovat?

Hlasovat můžete od 25. února do 13. března 2019 na webu www.DrevenaStavbaRoku.cz.

 

Proč musím potvrzovat svůj e-mail?

Abychom měli jistotu, že vám přijde e-mail o případné výhře v soutěži pro hlasující. Potvrzením e-mailů se také bráníme robotům, kteří by mohli ovlivňovat hlasování.

 

Jak zjistím, zdali jsem vyhrál/a?

Pošleme Vám e-mail na adresu, kterou jste registroval/a.

 

Jak může anketa chránit životní prostředí?

Anketa Dřevěná stavba roku chrání životní prostředí tím, že ukazuje veřejnosti přínosy využívání dřeva pro naše životní prostředí v našem každodenním životě.

Víte, že dřevo v českých lesích je díky dlouholeté péči českých lesníků naší významnou obnovitelnou surovinou? Nákupem dřeva, dřevěných výrobků a staveb proto chráníte neobnovitelné zdroje, a tím i naše životní prostředí. Dřevo je navíc udržitelný materiál s nízkou uhlíkovou stopou, váže na sebe uhlík a je dobře recyklovatelné! Více o tom, jak využíváním dřeva chráníte životní prostředí, si přečtěte v našem e-booku!  

 

Jak můžu životní prostředí chránit i já?

Způsobů je mnoho. Obecně doporučujeme upřednostňovat české dřevo pocházející z legálně obhospodařovaných lesů. Budete tím využívat domácí obnovitelnou surovinu, čímž významně snížíte dopady Vaší činnosti na životní prostředí a podpoříte místní společnost a ekonomiku.

Máte další otázky? Napište nám na pr@drevoprozivot.cz.

 

 

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací