Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

14.

Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název interiéru

Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Typ interiéru

Veřejný

Charakteristika interiéru a filosofie díla

Výrobce serverů Wistron s výrobou v Brně nás oslovil s opravdu unikátním projektem: Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly, kde je spousta zeleně, a která vás přenese do úplně jiného světa než okolní ruch továrny. Vizí klienta bylo místo, které spojuje technologii, krásný design a funkci harmonicky do jednoho prostoru. Jednoduše “smart” příjemné pracovní prostředí.

Výsledkem je oáza klidu pro zaměstnance uprostřed výrobní džungle s příznačným názvem “Amazonie”. Dřevěný pavilon, který byste hledali spíše na Bali než v továrně na servery. Nečekané “bali vibes” najdete všude. Živé rostliny, dřevěné lamely na oknech a houpačka.

Hlavní místnost slouží na ranní schůzku či školení nebo na schůzky s klienty a partnery. Prostor je navržen maximálně flexibilně. Dřevěné boxy na sezení v sobě ukrývají menší polstrované sedáky, které jednoduše zdvojnásobí počet míst. Je zde instalovaný chytrý systém na ovládání řečnického pultu, audiovizuálního systému a světelných režimů.

Zajímavost o díle / Příběh díla

Přáním klienta bylo vytvořit místo, kde se v příjemném prostředí potkává management, inženýři i zaměstnanci výroby. Místo, které komunikuje otevřenost a transparentnost firmy a její starost o své lidi. To se povedlo a výsledný stánek si získal pozornost a uznání i u vedení na Taiwanu.

Umístění interiéru

Brno, 602 00

Užitná plocha

140 m2

Datum kolaudace/ realizace

05/2022

Realizační skupina

Architekt

Hezkey / Žofia Baltazar, Jakub Klíma

Investor

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Dodavatel konstrukce a truhlářské výroby

Prodan Group s.r.o.

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

Hezkey s.r.o.

Obec bydliště / sídla společnosti

Praha

Vztah k interiéru

Architekt

Kontaktní osoba pro veřejnost

Pavel Mrázek-Argyelán

Telefon

+420 724 309 821

E-mail

pavel@hezkey.cz

Webová stránka

Facebooková stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Uspějte interiérem! Hezkey není jen další interiérové studio – zabývá se návrhy a realizací interiérů, které umožňují firmám lépe fungovat a lidem bydlet podle svých představ. Zakládáme si na přehledné službě a partnerství s klientem. Od roku 2013 za námi stojí více než 100 interiérů kanceláří, restaurací a bydlení.

Videodokumentace

Výkresy díla povinné

2024 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací